Obývací pokoje

Do vašeho obývacího pokoje Vám vyrobíme nábytek na míru tak, abyste byli maximálně spokojeni. Obývací pokoj je místo, kde se scházíme s celou rodinou nebo s přáteli a návštěvami.

Ať již si přejete v obývacím pokoji sledovat televizi, přečtěte si knihu nebo se zaměřte na konverzaci u kávy, zajistěte si pozornost kolem sebe nejen moderní a sladký nábytek, ale také od něj určitě očekávejte, že bude praktický, maximální využití a bude mít dlouhou životnost.

S námi si budete moci být jisti, že Váš nábytek v obývacím pokoji bude všechny tyto požadavky splňovat. Na míru Vám vyrobíme dřevěné stěny, poličky, konferenční stolky, komody, televizní stolky a další.

V případě vašeho zájmu Na základě vašich požadavků vytvořených grafických návrhů včetně 3D vizualizace vašeho obývacího pokoje.

Naplánujte si nový dřevěný pokoj

Chcete vědět, jak bude Váš nábytek vypadat ještě před tím, než se začne realizovat? Pomůžeme Vám vše naplánovat. Jsme připraveni zpracovat pro Vás grafický návrh včetně 3D vizualizace. Je váš čas drahý? Využijte náš nadstandardní servis. Navštivte nás v naší vzorkové kanceláři nebo si objednejte schůzku přímo u Vás doma, kde vše zaměříme a ihned nakreslíme.

Grafický návrh máme rozdělený do 3 kategorií:

  • Základní grafický návrh, který obsahuje 3D vizualizace vašeho nábytku
  • Kompletní okótovaná technická dokumentace
  • Plány energií

Základní grafický návrh získáte za cenu 2 000 Kč. Platba proběhne ihned při zadání požadavku a je v plné výši vratná v případě závazných objednávek.

Ke grafickému návrhu si můžete následně doobjednat:

  • Kompletně okótovanou technickou dokumentaci: 500 Kč

Můžete si prohlédnout naše realizované návrhy a poté následnou realici. Jak můžete vidět tak návrhy vždy potvrzují realitu, díky tomu se vyhnete "zklamání", že návrh vypadá lépe než následná realizace.


Provozovna Vavrik_budova_350 

Navštivte nás, poradíme vám 

  • Vypracujeme vám grafický návrh kuchyně
  • Poradíme s výběrem vhodných materiálů
  • Připravíme vám kompletní okótovanou dokumentaci
  • Navrhneme plány rozvodu energií, vody, odpadů