Vestavné skříně do předsíně

Vestavěné skříně jsou ideálním řešením tehdy, pokud máte doma nedostek úložného prostoru a chcete maximálně využít prostor Vašeho interiéru.

Vyrábíme vestavěné skříně na míru do chodeb, ložnic, obývacích pokojů, dětských pokojů apod. Není pro nás žádný problém vyrobit vestavěné skříně do podkroví, kdy dokážeme využít prostor i se šikmým stropem.

Vestavěné skříně vyrábíme v souladu s aktuálními trendy. Záleží pouze na Vás jaký vzhled vestavěné skříně si vyberete. Součástí vestavěné skříně může být také zrcadlo.
Vyrábíme vestavěné skříně s posuvnými dveřmi i s klasicky otevíratelnými dvířky.

Naplánujte si Vaše nové vestavné skříně do předsíně 

Chcete vědět, jak bude Vaš nábytek vypadat ještě před tím, než se začne realizovat? Pomůžeme Vám vše naplánovat. Jsme připraveni zpracovat pro Vás grafický návrh včetně 3D vizualizace. Je váš čas drahý? Využijte náš nadstandardní servis. Navštivte nás v naší vzorkové kanceláři nebo si objednejte schůzku přímo u Vás doma, kde vše zaměříme a ihned nakreslíme.

Grafický návrh máme rozdělený do 3 kategorií:
  • Základní grafický návrh, který obsahuje 3D vizualizaci vašeho nábytku
  • Kompletní okótovaná technická dokumentace
  • Plány energií
Základní grafický návrh získáte za cenu 1000 Kč. Platba probíhá ihned při zadání požadavku a je v plné výši vratná v případě závazné objednávky.

Ke grafickému návrhu si můžete následně doobjednat:
  • Kompletně okótovanou technickou dokumentaci: 500 Kč
Můžete si prohlédnout námi realizované návrhy a poté následnou realici. Jak můžete vidět tak návrhy vždy odpovídají realitě, díky tomu se vyhnete "zklamání" že návrh vypadá lépe než následná realizace.