Obývací pokoje

Do Vašeho obývacího pokoje Vám vyrobíme nábytek na míru tak, abyste byli maximálně spokojeni. Obývací pokoj je místem, kde se scházíme s celou rodinou či s přáteli a návštěvami.

Ať již si přejete v obývacím pokoji sledovat televizi, číst knihu nebo se věnovat konverzaci u kávy, zajisté oceníte mít kolem sebe nejen moderní a sladěný nábytek, ale také od něj určitě očekáváte, že bude praktický, maximálně využitelný a bude mít dlouhou životnost.

S námi si budete moci být jisti, že Váš nábytek v obývacím pokoji bude všechny tyto požadavky splňovat. Na míru Vám vyrobíme obývací stěny, poličky, konferenční stolky, komody, televizní stolky a další.
V případě Vašeho zájmu Vám na základě Vašich požadavků vytvoříme grafický návrh včetně 3D vizualizace Vašeho obývacího pokoje.

Naplánujte si nový obývací pokoj

Chcete vědět, jak bude Vaš nábytek vypadat ještě před tím, než se začne realizovat? Pomůžeme Vám vše naplánovat. Jsme připraveni zpracovat pro Vás grafický návrh včetně 3D vizualizace. Je váš čas drahý? Využijte náš nadstandardní servis. Navštivte nás v naší vzorkové kanceláři nebo si objednejte schůzku přímo u Vás doma, kde vše zaměříme a ihned nakreslíme.

Grafický návrh máme rozdělený do 3 kategorií:
  • Základní grafický návrh, který obsahuje 3D vizualizaci vašeho nábytku
  • Kompletní okótovaná technická dokumentace
  • Plány energií
Základní grafický návrh získáte za cenu 1000 Kč. Platba probíhá ihned při zadání požadavku a je v plné výši vratná v případě závazné objednávky.

Ke grafickému návrhu si můžete následně doobjednat:
  • Kompletně okótovanou technickou dokumentaci: 500 Kč
Můžete si prohlédnout námi realizované návrhy a poté následnou realici. Jak můžete vidět tak návrhy vždy odpovídají realitě, díky tomu se vyhnete "zklamání" že návrh vypadá lépe než následná realizace.