Ložnice

Ložnice je oázou klidu. Správná ložnice by měla být příjemná, útulná a praktická zároveň. Záleží nám na Vašem kvalitním odpočinku po náročném dni, a proto Vám do Vaší ložnice zhotovíme postele na míru, stejně jako noční stoky, skříně, komody, poličky a další.

Vybírat můžete z různých materiálů a provedení ložnicových sestav. Nabídnout Vám můžeme moderní i klasické ložnice. Záleží pouze na Vašich představách.

Spolehnout se můžete na kvalitu a precizní řemeslné zpracování nábytku.

Naplánujte si svoji novou ložnici

Chcete vědět, jak bude Vaš nábytek vypadat ještě před tím, než se začne realizovat? Pomůžeme Vám vše naplánovat. Jsme připraveni zpracovat pro Vás grafický návrh včetně 3D vizualizace. Je váš čas drahý? Využijte náš nadstandardní servis. Navštivte nás v naší vzorkové kanceláři nebo si objednejte schůzku přímo u Vás doma, kde vše zaměříme a ihned nakreslíme.

Grafický návrh máme rozdělený do 3 kategorií:
  • Základní grafický návrh, který obsahuje 3D vizualizaci vašeho nábytku
  • Kompletní okótovaná technická dokumentace
  • Plány energií
Základní grafický návrh získáte za cenu 1000 Kč. Platba probíhá ihned při zadání požadavku a je v plné výši vratná v případě závazné objednávky.

Ke grafickému návrhu si můžete následně doobjednat:
  • Kompletně okótovanou technickou dokumentaci: 500 Kč
Můžete si prohlédnout námi realizované návrhy a poté následnou realici. Jak můžete vidět tak návrhy vždy odpovídají realitě, díky tomu se vyhnete "zklamání" že návrh vypadá lépe než následná realizace.