Pracovní desky z umělého kamene

Kuchyňské pracovní desky z umělého kamene jsou oblíbené zejména pro svůj atraktivní design, vysokou odolnost a snadnou údržbu. Pracovní deska z umělého kamene se hodí jak pro klasické kuchyňské linky, tak i pro atypické moderní kuchyně.

My Vám nabízíme pracovní desky z umělého kamene GetaCore®, který skvěle vypadá a zároveň se můžete spolehnout na jeho vysokou funkčnost. Vybírat můžete z různých barev i textur a je možné dosáhnout tak skutečně designově výjimečné kuchyně.

Desky z umělého kamene GetaCore® vyrábí renomovaná německá firma Westag&Getalit AG. Umělý kamen GetaCore® je unikátní minerální materiál spojený akrylovým pojivem. Povrch tohoto materiálu je neporézní, díky čemuž se na něm nezachytávají nečistoty ani bakterie a splňuje ty nejnáročnější požadavky na hygienu. Materiál GetaCore® je také zdravotně nezávadný a vhodný pro kontakt s potravinami. Pracovní kuchyňské desky z umělého kamene jsou příjemné a teplé na dotek.

Mezi výhody umělého kamene GetaCore® také patří to, že jeho případné spoje na kuchyňské lince jsou prakticky okem nerozpoznatelné a například dřez lze do něj zapustit bez viditelných spojů. Umělý kamen se dá také velmi snadno renovovat a je krátkodobě odolný vůči teplotám do 180°.

Naplánujte si novou kuchyni z umělého kamene

Jsme připraveni zpracovat pro Vás grafický návrh včetně 3D vizualizace. Je váš čas drahý? Využijte náš nadstandardní servis. Navštivte nás v naší vzorkové kanceláři nebo si objednejte schůzku přímo u Vás doma, kde Vaši kuchyni zaměříme a ihned nakreslíme.

Grafický návrh máme rozdělený do 3 kategorií:
  • Základní grafický návrh, který obsahuje 3D vizualizaci vašeho nábytku
  • Kompletní okótovaná technická dokumentace
  • Plány energií, vody a odpadů
Základní grafický návrh získáte za cenu 1000 Kč. Platba probíhá ihned při zadání požadavku a je v plné výši vratná v případě závazné objednávky.

Ke grafickému návrhu si můžete následně doobjednat:
  • Kompletně okótovanou technickou dokumentaci: 500 Kč
  • Plány energií, vody a odpadů: 500 Kč
Můžete si prohlédnout námi realizované návrhy a poté následnou realici. Jak můžete vidět tak návrhy vždy odpovídají realitě, díky tomu se vyhnete "zklamání" že návrh vypadá lépe než následná realizace.