Kompaktní pracovní desky

Kuchyňské pracovní desky jsou oblíbené zejména pro svůj atraktivní design, vysokou odolnost a snadnou údržbu. Kompaktní pracovní desky se hodí jak pro klasické kuchyňské linky, tak i pro atypické moderní kuchyně.

Montujeme desky od těch nejkvalitnějších výrobců:


Kronospan

Kompaktní desky jsou vysokotlaké strukturální lamináty složené z několik vrstev jádrového papíru s dekoračním papírem impregnovaným pryskyřicí na povrchu. Jejich dlouhá životnost, konstrukční pevnost a odolnost proti vlhkosti jsou ideálními vlastnostmi pro interiéry a komerční prostory, vystavené vysokým nárokům a vlhkosti, i náročným provozním podmínkám.


Egger

Naše výrobky najdete v mnoha oblastech soukromého i veřejného života: v kuchyních, koupelnách, kancelářích, obývacích pokojích a ložnicích. 


Pfleiderer

Kompaktní laminát Pfleiderer je souhrou designové mnohotvárnosti a robustnosti Duropalu HPL s designovým potenciálem probarveného jádra. Díky tomu je možné realizovat i řešení otevřených hran a dokonce stylových gravur. Ideální pro netradiční nábytkářství a vybavení interiéru.Pro kompletní vzorník dekorů nás neváhejte kontaktovat.

Naplánujte si novou kuchyni z kompaktní pracovní desky

Jsme připraveni zpracovat pro Vás grafický návrh včetně 3D vizualizace. Je váš čas drahý? Využijte náš nadstandardní servis. Navštivte nás v naší vzorkové kanceláři nebo si objednejte schůzku přímo u Vás doma, kde Vaši kuchyni zaměříme a ihned nakreslíme.

Grafický návrh máme rozdělený do 3 kategorií:

Základní grafický návrh získáte za cenu 2000 Kč. Platba probíhá ihned při zadání požadavku a je v plné výši vratná v případě závazné objednávky.

Ke grafickému návrhu si můžete následně doobjednat:

Můžete si prohlédnout námi realizované návrhy a poté následnou realici. Jak můžete vidět tak návrhy vždy odpovídají realitě, díky tomu se vyhnete "zklamání" že návrh vypadá lépe než následná realizace.