Akrylátové kuchyně - zrcadlový lesk

U akrylátových kuchyní se jedná o velmi luxusní variantu povrchové úpravy dvířek. U této varianty povrchové úpravy dvířek lze docílit až zrcadlového lesku.

Akrylátové kuchyně tak vypadají velmi luxusně a dodají Vašemu interiéru ten správný šmrnc. Akrylátové kuchyně jsou odolné vůči poškození. Akrylátová dvířka jsou stálobarevná a navíc dostupná v mnoha barevných odstínech. Snadno se udržují a budou vám dělat radost po mnoho let.

Naplánujte si novou akrylátovou kuchyni v zrcadlovém lesku

Jsme připraveni zpracovat pro Vás grafický návrh včetně 3D vizualizace. Je váš čas drahý? Využijte náš nadstandardní servis. Navštivte nás v naší vzorkové kanceláři nebo si objednejte schůzku přímo u Vás doma, kde Vaši kuchyni zaměříme a ihned nakreslíme.

Grafický návrh máme rozdělený do 3 kategorií:

Základní grafický návrh získáte za cenu 2000 Kč. Platba probíhá ihned při zadání požadavku a je v plné výši vratná v případě závazné objednávky.

Ke grafickému návrhu si můžete následně doobjednat:

Můžete si prohlédnout námi realizované návrhy a poté následnou realizaci. Jak můžete vidět tak návrhy vždy odpovídají realitě, díky tomu se vyhnete "zklamání" že návrh vypadá lépe než následná realizace.

Povrchová úprava dvířek je od značky Senosan

Typ AM1800TopX je vysoký lesk lakované akrylové fólie, s jeho nezaměnitelnou povrchovou úpravou a hloubkovým účinkem nabízející lesk jako žádný jiný materiál. Mohou být rozlišeny podle enormní odolnosti proti poškrábání, odolnosti proti UV záření a šetrné k životnímu prostředí. Všechny výrobky jsou přesně sladěny, jak je požadováno, aby jejich cílové skupině zákazníků poskytli maximální komfort v kuchyni. 

Výhody materiálu Senosan AM1800TopX jsou:


Produkt Dokončit Odolnost proti poškrábání Stupeň lesku (60 °) Tloušťka (mm) Barva aplikace
Senosan ®AM1800TopX Fólie pro ochranu povrchu,
Corona na opačném,
povlak
1,1N k ICHS-W-466
třída 1
GLE ca. 90 0,70-0,80 * Barevný Ploché laminování
Senosan ®AM1800TopX MET. Fólie pro ochranu povrchu,
Corona na opačném,
povlak
1,1N k ICHS-W-466
třída 1
GLE ca. 90 1,00 * Barevný,
kovový
Ploché laminování