Dětské pokoje

Správný dětský pokoj by měl splňovat celou řadu funkcí. Důležité je, aby poskytnul dostatek prostoru pro hraní, učení i pro kvalitní odpočinek a relaxaci.

Pokud si nevíte rady jakým nábytkem zařídit dětský pokoj tak, aby bylo maximálně využito každé místo a zároveň aby v pokoji zůstalo dostatek prostoru pro volný pohyb dítěte, obraťte se na nás! My Vám po zaměření dětského pokoje vypracujeme jeho grafický návrh včetně 3D vizualizace.

Záleží pouze na Vás jaký materiál, barvu nebo vzhled nábytku do děského pokoje zvolíte. Nábytek vyrobíme na míru Vašim představám v souladu s možnostmi a dispozicemi dětského pokoje.

Vyrábíme dětské postele, šatní skříně, dětské psací stoly a další.

Naplánujte si nový pokoj pro Vaše děti 

Chcete vědět, jak bude Vaš nábytek vypadat ještě před tím, než se začne realizovat? Pomůžeme Vám vše naplánovat. Jsme připraveni zpracovat pro Vás grafický návrh včetně 3D vizualizace. Je váš čas drahý? Využijte náš nadstandardní servis. Navštivte nás v naší vzorkové kanceláři nebo si objednejte schůzku přímo u Vás doma, kde vše zaměříme a ihned nakreslíme.

Grafický návrh máme rozdělený do 3 kategorií:
  • Základní grafický návrh, který obsahuje 3D vizualizaci vašeho nábytku
  • Kompletní okótovaná technická dokumentace
  • Plány energií
Základní grafický návrh získáte za cenu 1000 Kč. Platba probíhá ihned při zadání požadavku a je v plné výši vratná v případě závazné objednávky.

Ke grafickému návrhu si můžete následně doobjednat:
  • Kompletně okótovanou technickou dokumentaci: 500 Kč
Můžete si prohlédnout námi realizované návrhy a poté následnou realici. Jak můžete vidět tak návrhy vždy odpovídají realitě, díky tomu se vyhnete "zklamání" že návrh vypadá lépe než následná realizace.