Kuchyně s grafosklem v pozadí

Chtěli byste dodat Vaší kuchyni skutečně výjimečný vzhled? Potom Vám můžeme doporučit místo klasického obkladu unikátní grafosklo, které dodá Vaší kuchyňské lince i celkovému interiéru zcela nový rozměr.

Grafosklo je speciální designové sklo s vnitřním grafickým motivem či látkou. Grafosklo má široký okruh využití a dokáže nahradit různé interiérové prvky. Laminované grafické sklo lze použít například jako jedinečný zadní obklad Vaší kuchyňské linky, a tím významně povýšit její vzhled. Na grafoskle přitom může být jakýkoliv grafický motiv či vzor. Vybírat můžete ze skutečně širokého množství motivů a záleží pouze na Vaší fantazii. Každý motiv grafoskla se tiskne na fólii, která může být čirá, polomléčná, mléčná, nebo bílá, záleží jen na Vaší volbě.

Kuchyně s grafosklem v pozadí jsou pro každého, kdo si potrpí na moderním designu a výjimečnosti interiéru. Grafosklo ovšem nejen že dobře vypadá, ale je také pevné, odolné vůči nárazu a velice snadno se udržuje. Díky jeho souvislému povrchu Vám totiž odpadne složité čištění spár mezi dlaždicemi. Pokud toužíte opatřit Vaši kuchyňskou linku moderním grafosklem, neváhejte a kontaktujte nás!


Provozovna Vavrik_budova_350 

Navštivte nás, poradíme vám 

  • Vypracujeme vám grafický návrh kuchyně
  • Poradíme s výběrem vhodných materiálů
  • Připravíme vám kompletní okótovanou dokumentaci
  • Navrhneme plány rozvodu energií, vody, odpadů