Kuchyně

Kuchyň je jednou z nejdůležitějších místností každého domova. Kuchyňská linka je každodenně používaná k přípravě pokrmů a je proto na ni kladeno spoustu nároků, které musí splňovat. Kuchyň by měla být především praktická, dostatečně prostorná a odolná vůči poškození.

Zároveň je také kladený důraz na design, barvu a celkový vzhled kuchyně.

Pokud hledáte tu správnou kuchyň pro Váš domov, obraťte se na nás. Nabídnout Vám můžeme kuchyně na míru, které přímo u Vás zaměříme, vypracujeme Vám projekt dle vašich představ a požadavků a dáme Vám na výběr z několika variat a typů kuchyní.

Vámi vybranou kuchyň na míru zhotovíme a zajistíme vše včetně montáže. Součástí naší nabídky jsou lakované kuchyně, akrylátové kuchyně, fóliové kuchyně, kuchyně z lamina a kuchyně z masivu.

Lakované kuchyně
Lakované kuchyně

Lakované kuchyně především dvířka z tohoto materiálu jsou vhodná i do koupelen ( tudíž do vlhkého prostředí ). Velkou výhodou lakovaných kuchyní je opravitelnout dvířek, kde se drobné oděrky dají rozleštit ( podobním způsobem jako když rozlešťujete skrábance na laku auta ) Při větším poškození se dají dvířka znovu přelakovat.


Akrylátové kuchyně - zrcadlový lesk
Akrylátové kuchyně - zrcadlový lesk

U akrylátových kuchyní se jedná o velmi luxusní variantu povrchové úpravy dvířek. U této varianty povrchové úpravy dvířek lze docílit až zrcadlového lesku.
Fóliové kuchyně
Fóliové kuchyně

Fóliové kuchyně, především kuchyňská dvířka mohou být vyfrézována do libovolných tvarů (prolisů). Do koupelny nejsou nejvhodnější skrz lepené spoje. Díky vlhkému prostředí může dojít k odlepení folie. Do koupelen doporučujeme spíše lakovaná dvířka.
Kuchyně z lamina
Kuchyně z lamina

Kuchyně z lamina mají výhodu v obrovském množství dekorů. Materiál je vhodný a téměř k nerozeznání od přírodních materiálů. Kuchyně z lamina mají také velký výběr pastelových barev.
Kuchyně z masivuKuchyně z masivu

Kuchyně z masivu jsou oblíbenou klasikou, která rozhodně nezklame a ani jen tak nevyjde z módy. Kuchyně z masivu působí v interiéru rustikálně a útulmě. Do Vaší domácnosti vnesou kousek přírody a zpříjemní Vám tak chvíle u vaření.
Kuchyně s grafosklem v pozadí 

Chtěli byste dodat Vaší kuchyni skutečně výjimečný vzhled? Potom Vám můžeme doporučit místo klasického obkladu unikátní grafosklo, které dodá Vaší kuchyňské lince i celkovému interiéru zcela nový rozměr.
Pracovní desky z umělého kamene

Kuchyňské pracovní desky z umělého kamene jsou oblíbené zejména pro svůj atraktivní design, vysokou odolnost a snadnou údržbu. Pracovní deska z umělého kamene se hodí jak pro klasické kuchyňské linky, tak i pro atypické moderní kuchyně.