Kování BLUM

Kování BLUM

U firmy Blum se všechno točí kolem pohybu. S naším kováním se stává z otvírání a zavírání nábytku zážitek, a rovněž se zvyšuje komfort pohybu ve všech místnostech v bytě, zejména v kuchyni. Více než 6800 zaměstnanců po celém světě pracuje na uskutečnění našich snah dosáhnout perfektního pohybu u systémů kování firmy Blum.

Naše soustředění směřujeme k uživateli kuchyně

Náš cíl je navždy spokojený uživatel kuchyně. Proto jsou středem naší pozornosti jeho požadavky a potřeby. Ve smyslu globálního užitku pro zákazníka by měl z naší nabídky servisních služeb a výkonů profitovat každý, kdo nábytek vyrábí, prodává, montuje či používá.

Kvalita firmy Blum podléhá nejpřísnějším kritériím

Vysoké nároky na kvalitu: společnost Blum nabízí výrobky, které Vás přesvědčí díky promyšlené funkci, uznávanému designu a dlouhé životnosti. Tyto vysoké nároky na kvalitu platí rovněž pro naše služby a pro spolupráci s našimi obchodními partnery.

Výrobky firmy Blum mají vyvolávat emoce

Výrobky firmy Blum mají budit nadšení – každý, kdo poznal její produkci, má přitom být naplněn dobrými pocity.

Globální užitek pro zákazníka je u firmy Blum v centru pozornosti

Pro firmu Blum jsou vysoce hodnotné a ceněné dobré vztahy s obchodními partnery a osobní dialog. Naše nabídka produkce a služeb pro výrobce kuchyní, truhláře a odborné prodejce kování je výsledkem pravidelné výměny idejí a zkušeností.